DOG ACADEMY

Naša spoločnosť vznikla so zámerom pokryť najkomplexnejšie a najnáročnejšie požiadavky trhu v oblasti kynológie.

Zaoberáme sa nielen profesionálnym výcvikom psov ale i predajom vycvičených psov na rôzne účely. Školíme taktiež majiteľov psov pre rôzne typy tréningov, pripravujeme psov na medzinárodné skúšky, organizujeme workshopy, tréningy obrany a ďalšie aktivity. Naše služby využívajú zákazníci s náročnosťou požiadaviek od bežného využitia až po služobnú alebo športovú kynológiu. 

Spolupracujeme s overenými chovateľskými stanicami, najmä s naším hlavným partnerom, prestížnou chovateľskou stanicou Z Vetrovej Lúky s tradíciou vyše 25 rokov, vďaka čomu pracujeme s plemenom, ktoré dôverne poznáme a naša práca je o to efektívnejšia.

V Dog Academy je našim cieľom , aby každý, kto psa vlastní alebo si ho plánuje zaobstarať, mal zo spoločných chvíľ so svojím štvornohým miláčikom radosť a nie starosť,  aby bol skvelým spoločníkom, kolegom, ochrancom a bol tak šťastnejší a spokojnejší.

HLAVNÝ TRÉNER - TOMÁŠ

Tomáš od detstva vyrastal medzi psami. Najviac sa naučil od svojho otca, ktorý vedie prestížnu chovateľskú stanicu s dlhoročnou tradíciou
Z Vetrovej Lúky
Vďaka tomu dostal tie najlepšie základy zo sveta kynológie.

Tomáš za svoju doterajšiu kariéru absolvoval množstvo inštruktáží, skúšok. Je držiteľom certifikátu – Výcvikár a figurant 1. triedy.

IMG_3743

Niečo z Tomášovej histórie: