VÝCVIK PSOV

pachoveprace

I. PACHOVÉ PRÁCE

Zameriavame sa na širokú škálu pachových prác od detekcie výbušnín a drog až po služobnú a športovú kynológiu. Psov učíme sledovať a držať konkrétnu pachovú stopu.

Disponujeme špičkovým vybavením
a tréningovými metódami ako aj dlhoročne skúseným personálom. Rovnako pripravujeme psov na skúšky z výkonu pre pracovné plemená.

poslušnosť

II. POSLUŠNOSŤ

Pre majiteľov psov, ktorí chcú aby ich miláčik bol poslušný spoločník. Výcvik zahŕňa dokonalé zvládnutie základných povelov. 

Popis výcviku
Doba výcviku: 25 – 30 dní
Povely: “ku mne”, “zostaň”, “sadni”, “ľahni”,  prisadnutie k nohe a chôdza pri nohe na vodítku

Podmienky výcviku 
Vek psa: min. 6 mesiacov
– pes pozná svoje meno
– pes pozná vodítko + obojok / retiazku
– pes pozná základy hygieny a venčenie

V prípade, že pes nespĺňa podmienky pre základný výcvik začína najskôr s prípravou na základný výcvik, kde ho to naučíme.
Doba prípravy: 10 dní
Následný nástup na výcvik: do 14 dní

Prvé stretnutie prebieha zoznámením sa so psíkom, vypísaním dotazníku, posúdením pripravenosti na výcvik trénerom, dohodnutie termínu výcviku, otázky na nás.

Profesionálny výcvik psov zahrňujúci prípravu na služobnú alebo aj športovú kynológiu (napr. príprava na výkon skúšok podľa medzinárodného skúšobného poriadku pre pracovné plemená)

Pre majiteľov psov, ktorí chcú aby ich pes poznal všetko.

obrana

III. OBRANA

Profesionálna príprava na obrany podľa medzinárodných skúšobných poriadkov. Taktiež príprava psov na bonitácie.

Profesionálny výcvik psov pre služobné účely.

Váš domáci miláčik môže byť zároveň váš osobný strážca alebo súkromná bezpečnostná služba na vašom pozemku.

VÝCVIK PSOV A MAJITEĽOV

Organizujeme skupinové tréningy pre majiteľov psov každého veku, pod vedením skúsených inštruktorov. Tréningy prebiehajú pravidelne 3x týždenne po hodine, alebo na základe dohody s nami, až do zvládnutia plnej úrovne vami zvoleného cieľa. Výhodou tohto tréningu je, že váš pes trénuje priamo s vami, vďaka čomu je lepšie prispôsobený pre Vás a zároveň sa naučí fungovať s inými ľuďmi a psami. V zime Trénujeme v našej hale o rozlohe 500 m² ktorá je plne prispôsobená profesionálnemu výcviku psov, osvetlená a vyhrievaná. Máme nasimulované miestnosti pre nácvik rôznych situácii a disponujeme profesionálnym tréningovým vybavením. V ostatnej časti roka sme vonku v krásnom prostredí a trénujeme na ihrisku kynologického klubu “KK Pohranice”.

VÝCVIK PSOV S UBYTOVANÍM

ubytovanie pre psov

Vyberte si z ponuky našich výcvikov s možnosťou ubytovania vášho psa u nás. K základnému výcviku si môžete zvoliť aj kombináciu viacerých výcvikov z ponuky našich výcvikov. Psa je možné k nám umiestniť na výcvik aj v pokročilejšom veku. Síce sa hovorí, že starého psa novým kúskom nenaučíš, no my vám ukážeme že je to možné.Takisto nemusíte rozmýšľať aké je práve ročné obdobie, keďže v súčasnosti využívame k výcviku aj ubytovaniu našu halu o rozlohe vyše 500 m². V hale sa nachádzajú voliéry pre psov o bohatej rozlohe 15 m². A samozrejme všetko vybavenie pre profesionálny výcvik psov, tematicky naštýlovaný interiér simulujúci rôzne miestnosti, kancelárie a podobne.. Tak isto však preferujeme aktivity so psami vonku na čerstvom vzduchu. Pre tieto účely využívame areál, v ktorom sa naša hala nachádza, prostredie kynologického klubu “KK Pohranice” a chovnej stanice “Z vetrovej lúky”.  Výcviku sa bude venovať viac trénerov a vďaka všetkým nástrojom, ktoré máme k dispozícii, dokážu nastaviť tréning na najvyššej odbornej úrovni aj pre športovú alebo služobnú kynológiu.