PREDAJ PSOV

Predaj hotového psa

V Dog Academy si môžete vybrať a kúpiť už  vycvičeného psa z našej aktuálnej ponuky Naše psyNeustále sa snažíme cvičiť nové psy od šteniatok, z overených chovných staníc s kvalitným rodokmeňom. Ročne vychováme a vycvičíme okolo 10 – 15 vlastných psov, medzi ktorými sa nám vyšpecifikujú psy na športovú alebo na služobnú kynológiu, prípadne do rodiny.

Samozrejme chceme aby čo najviac z našich miláčikov Zložilo všetky odborné skúšky na najvyšších stupňoch, Či už z obrany, pachových prác alebo Pokročilej poslušnosti..

Podobne ako ľudia , aj psy majú rôzne talenty, telesné predispozície a povahy, A preto ku všetkým pristupujeme individuálne, sledujeme ich, hľadáme ich silné stránky a veríme že každý z nich sa uplatní V takom odbore kde budú najlepšie využité jeho vlastnosti a výcvik.

Výcvik psov

Pes podľa vlastných predstáv

Psa si môžete aj objednať už od úplného šteniatka, presne podľa vašich predstáv a aplikovať pri ňom akúkoľvek kombináciu z ponuky našich výcvikov. Povedzte nám o akú rasu máte záujem, čo všetko by mal váš pes ovládať a zvyšok nechajte na nás.

Pes snov